Novinka: kurz × původní kurz tiketu

Diskuse o Betmagnetu
Post Reply
Betmagnet
Site Admin
Posts: 134
Joined: Sun 17. 10. 2010, 23:10:23
Contact:

Novinka: kurz × původní kurz tiketu

Post by Betmagnet »

V sekci Moje sázky a u jednolivých tiketů přibyla nová kolonka nazvaná Původní kurz. Význam má obzvlášť u kombi sázek, kde je v kolonce "Kurz" vždy zobrazován aktuální kurz přepočítaný podle toho, jak jsou vyhodnocovány jednotlivé příležitosti z kombi tiketu.

Popis rozdílu mezi kolonkami "Kurz" a "Původní kurz" je zde (je možno ho zobrazit také v kontextové nápovědě pouhým ponecháním myši nad zeleným otazníkem ve žlutém poli tam, kde se původní kurzy vyskytují):
„Původní kurz“ tiketu je kurz vycházející výhradně z kurzů původně zadaných u jednotlivých příležitostí. V drtivé většině případů je „původní kurz“ shodný s aktuálním kurzem tiketu (který je na Betmagnetu nazýván prostě „kurz“). „Kurz“ se může lišit, pokud je na tiketu stornovaná příležitost, napůl vyhraný nebo napůl prohraný asijský handicap.
Hodnoty těchto dvou kurzů bývají často odlišné u kombi sázek. Kolonka „kurz“ zobrazuje upravený kurz kombi tiketu, který se snižuje s každou prohranou, stornovanou, napůl vyhranou nebo napůl prohranou příležitostí. „Původní kurz“ vždy zobrazuje kurz, který by byl dosažitelný s původně zadanými kurzy u jednotlivých příležitostí, pokud by všechny příležitosti vyhrály. Z toho vyplývá, že pokud už z kombi tiketu kvůli prohraným příležitostem nelze nic vyhrát, v kolonce „kurz“ se zobrazí 0. Pokud jsou všechny příležitosti na kombi tiketu vyhrávající nebo dosud nevyhodnocené, kolonky „kurz“ a „původní kurz“ zobrazují totožnou hodnotu.
V sekci Nastavení (odkaz vpravo nahoře na každé stránce) nebo po kliknutí na [nastavit sloupce] v sekci Moje sázky si můžete snadno nastavit, zda chcete v tabulce v sekci Moje sázky zobrazovat Kurz, Původní kurz nebo oba tyto sloupce.

Kurz i Původní kurz se také zobrazují na individuálních stránkách jednotlivých tiketů (kam se dostanete po kliknutí na ID tiketu).
Post Reply