Kopírování tiketů ze sázkovek

Diskuse o Betmagnetu
Post Reply
Betmagnet
Site Admin
Posts: 134
Joined: Sun 17. 10. 2010, 23:10:23
Contact:

Kopírování tiketů ze sázkovek

Post by Betmagnet »

Jestli víte o nějakých dalších sázkovkách kromě Fortuny, Tipsportu a Chance, které nabízejí linky pro sdílení tiketů, tak je sem můžete napsat a já se to pro ně taky pokusím zprovoznit.

Já si teď vzpomínám jenom na Sazku, pro kterou to ale zatím vzhledem k situaci dělat nebudu, protože by to mohla být zbytečná práce :mrgreen:
Ronisek
Posts: 1
Joined: Sun 26. 2. 2012, 12:24:14

Re: Kopírování tiketů ze sázkovek

Post by Ronisek »

vzdy si kopiruju tiket z fortuny ale mam na nem 16 prilezitosti a nechce mi to přelouskat....vždy to načte jen 12 je to nejak omezeny?
Betmagnet
Site Admin
Posts: 134
Joined: Sun 17. 10. 2010, 23:10:23
Contact:

Re: Kopírování tiketů ze sázkovek

Post by Betmagnet »

Ronisek wrote:vzdy si kopiruju tiket z fortuny ale mam na nem 16 prilezitosti a nechce mi to přelouskat....vždy to načte jen 12 je to nejak omezeny?
Na Betmagnetu je zatím možné vytvořit tiket s maximálně 12 příležitostmi. Rozšíření tohoto počtu se plánuje. S kopírováním tiketu z Fortuny to přímo nesouvisí.
rada9
Posts: 1
Joined: Sun 16. 10. 2011, 18:49:33

Re: Kopírování tiketů ze sázkovek

Post by rada9 »

neuvažujete, že by se tiket automaticky vyhodnotil ? Je to pro mě dost pracné všechny tikety sem kopírovat a natož je odklikávat jestli vyšli nebo ne a když mám ako tiket tak musím každou příležitost na něm odkliknout
Betmagnet
Site Admin
Posts: 134
Joined: Sun 17. 10. 2010, 23:10:23
Contact:

Re: Kopírování tiketů ze sázkovek

Post by Betmagnet »

rada9 wrote:neuvažujete, že by se tiket automaticky vyhodnotil ? Je to pro mě dost pracné všechny tikety sem kopírovat a natož je odklikávat jestli vyšli nebo ne a když mám ako tiket tak musím každou příležitost na něm odkliknout
Uvažujeme, ale ve vzdálené budoucnosti. Navíc stejně bude řada speciálních tipů, které automaticky vyhodnotit ani nepůjdou. Momentálně je princip Betmagnetu takový, že si uživatel může zadat a vyhodnotit cokoliv podle svých potřeb.

Není ale potřeba ve všech případech vyhodnocovat všechny příležitosti. Pokud je na ako tiketu prohraný tip nebo pokud už kombi tiket nemůže přinést žádnou výplatu, označí se jako vyhodnocený hned celý tiket.
guest
Posts: 2
Joined: Wed 30. 3. 2011, 05:07:08

Re: Kopírování tiketů ze sázkovek

Post by guest »

Kopírování tiketů podporuje i http://www.KAJOTbet.cz.
dupicek
Posts: 1
Joined: Fri 25. 10. 2013, 16:48:33

Re: Kopírování tiketů ze sázkovek

Post by dupicek »

Ahoj, moc bych chtěl poprosit o možnost kopírování tiketů ze SazkaBet. Mám tam strašně moc tiketů, takže ručně to prostě udělat nejde.

Díky moc

PS: Takhle vypadá tiket ze sazkabetu: https://www.sazkabet.cz/?action=show-ti ... 489765124f
Betmagnet
Site Admin
Posts: 134
Joined: Sun 17. 10. 2010, 23:10:23
Contact:

Re: Kopírování tiketů ze sázkovek

Post by Betmagnet »

Je nám to velice líto, ale Sazka má svoje tikety technicky udělané tak, že automatem opravdu načíst nejdou (na rozdíl od Tisportu nebo Fortuny). Možností pro vás tedy je buď si začít vést evidenci od daného okamžiku od nuly, nebo si staré tikety zadat ručně. Pracné to samozřejmě bude, ale pokud často podáváte tikety např. na určitý sport nebo dokonce konkrétní soutěž, může vám podstatnou část práce ušetřit následující:

1.) využívání šablon tiketů (v sekci Nová sázka vpravo nahoře hned pod kopírováním tiketu ze sázkovky; nová šablona se vytváří v sekci Nová sázka vyplněním jejího názvu dole);

2.) kopírování tiketů, pokud jsou si opravdu hodně podobné (po vytvoření tiketu přejdete buď do sekce Moje sázky a tam ve sloupci ID/Akce kliknete na [C], nebo přejdete na prohlížení speciální stránky tiketu, kde je nahoře hned pod ID tiketu odkaz pro zkopírování tiketu) - po kliknutí na odkaz pro zkopírování tiketu se dostanete do sekce Nová sázka, kde budou všechny údaje z kopírovaného tiketu předvyplněné a bude stačit jen případně opravit to, co je jiné (čas sázky, popis, kurz, částka...).
Post Reply