Odkazy na veřejné tikety

Diskuse o Betmagnetu
Post Reply
biker
Posts: 2
Joined: Wed 7. 8. 2013, 14:36:24

Odkazy na veřejné tikety

Post by biker »

Proč u veřejných tiketů není vidět link (URL odkaz) na zveřejněný tiket? Samozřejmě mám na mysli ty tikety, kde autor tiketu tento odkaz nasdílel. Díky
Betmagnet
Site Admin
Posts: 134
Joined: Sun 17. 10. 2010, 23:10:23
Contact:

Re: Odkazy na veřejné tikety

Post by Betmagnet »

Odkaz na veřejný tiket i na tiket zpřístupněný přátelům (URL s ochranným kódem) vidí majitel tiketu na stránce tiketu vpravo nahoře (právě na tom místě, kde se nastavuje zveřejnění tiketu). Kromě toho jsou samozřejmě i v adresním řádku prohlížeče.

Pokud jde o zobrazování na hlavní stránce, tam jsou pouze tikety veřejné (tikety zpřístupněné jen přátelům ne).
biker
Posts: 2
Joined: Wed 7. 8. 2013, 14:36:24

Re: Odkazy na veřejné tikety

Post by biker »

Mne šlo spíše o to jestli jiní uživatelé vidí např. u mnou zveřejněného tiketu na hlavní stránce odkaz na skutečný tiket u sázkové kanceláře. Aby bylo jasné, že jsem tiket opravdu vsadil.
A pro mne by bylo zajímavé si takto kliknout na odkaz u zveřejněného tiketu jiného sázkaře, který se mi líbí. Tím bych se dostal na vsazený tiket u dané sázkovky a mohl bych si tam stejný tiket rovonou vsadit.
Betmagnet
Site Admin
Posts: 134
Joined: Sun 17. 10. 2010, 23:10:23
Contact:

Re: Odkazy na veřejné tikety

Post by Betmagnet »

Aha, tak toto opravdu nejde. Zvážíme tuto možnost.

V každém případě budeme zavádět možnost udělat si k tiketům poznámku a také přímo na stránkách veřejných tiketů diskutovat, a tam tento odkaz samozřejmě dát půjde.
Post Reply