(30 Jul 2013, 17:30 / Jihlava - Pardubice)

Diskuse o sportovních sázkách
Post Reply
zajac

(30 Jul 2013, 17:30 / Jihlava - Pardubice)

Post by zajac »

Image Jihlava - Pardubice Image

Pardubiciam minula sezona vobec nevysla, bohuzial 10 miesto pre mna bolo velkym sklamanim ako fanusika a to nevravim vobec o sklamani v kabine a celeho tymu. Bilancia sezony 2012/2013 pre Pardubice skoncila remizou (23 vyhratych a 23 prehratych zapasov). V play off vypadli ihned v prvom kole s Kladnom. Zaujimave bolo najma to, ze doma prehrali obidva zapasy a nasledne sa dokazali spamatat a obidva zapasy vyhrali v Kladne, no bohuzial Kladno v rozhodujucom zapase, futbalovym vysledkom 0:1vyhralo a postupilo dalej. No nechajme minulu sezonu minulou a podme sa pozriet na zmeny a naladu v kabine Pardubic.

Hraci mali dlhu pauzu, (vyse 4 mesiace), nasledne priprava na ,,sucho“. Ziaden hrac, to nema rad, sam to priznal aj Jiří Vašíček v jednom rozhovore. Co sa tyka posil, tak z Svajciarska konkretne HC Davos klub, prisiel do Pardubic 37- rocny skuseny Peter Sykora. Toto by mohol byt novy impluz pre Pardubice a renome za zbabranu sezonu 2012 / 2013. Osobne si myslim, ak si mladi chalani v kabine budu brat priklad, Pardubicam sa moze zacat darit a priorita c.1 pre nich bude pre tuto sezonu urcite play-off, kam to dotiahnu to uvidime. V letnej priprave Pardubice nezabudli ani na brankarov, Martin Ruzicka by mal byt opat brankarskou jednickou, no ma ukazkove vztahy aj s Dusanom Salfickym, obidvaja neustale bojuju o post brankarskej jednicky. Novy trener Pardubic (Zdenek Venera), ma k dispozicii 36 hracov, kludne aj na viac ako 6 patiek. Takze v pripravaku, to urcite zredukuju a urobia si zakladnu kostru pre European Trophy (najvacsia priorita Parubic v priprave). Pokial viem, tak vsetci hraci su zdravotne v poriadku, vedla Sykory a Marhy prisiel slovinsky obranca Blaz Gregorc z danskeho Odense. Kader opustili utocnici Jan Buchtele a Tomas Rolinek (obidvaja Sparta), taktiez aj fantasticky sniper Martin Bartek (Liberec), ci Pavel Brendl. Skoda Martina Barteka, v minulej sezone aj ked sa nedarilo Pardubiciam bol lidrom v goloch za sezonu 2012 / 2013. Odhohral 50 zapasov, strelil 24 golov a prihral 20 krat, dokopy s 44 bodmi bol najproduktivnejsim hracom v time Pardubic. Velmi som zvedavy ci odchod Martina Barteka oslaby Pardubice a ci budu efektivne v utoku. Taktiez z obrancov odisli Travis Gawryletz (Fehérvár), Stanislav Hudec (Rouen) a Jiří Marušák (Zlin).


Jihlavu caka v priprave 13 pripravnych zapasov pred novou prvoligovou sezonou. Trener Peter Vlk, vyhlasil, ze chce postavit proti Pardubiciam to najlepsie co ma momentalne. „Jako tým jsme na tom hodně dobře. Čekají nás kvalitní soupeři. Do zápasů jdeme s tím, že chceme kluky vyzkoušet a vidět je v krizových situacích, abychom potom mohli vybrat, kdo do týmu patří,“ k dispozicii ma trener okolo 30 hracov, ktory su vsetci zdravotne fit. V zapase by sa mali objavit aj nove tvare ako priznal trener, tak pravdepodobne: Michal Důras, Janis Anderson ci hokejova ikona Viktor Ujcik. Jihlava ziskala letnu posilu a to brankara Lukasa Sablika, ten by mal dnes nastupit a obsadit miesto brankarskej jednotky.

Myslim si, ze Pardubice to dnes bez problemov zvladnu, takze volim ako hlavny tip vitaza v riadnom hracom case Pardubice za 1.80 u 10bet. Ako doplnkovy tip, najma kvoli kurzu ktory je pre mna trosku uleteny tak za drobne si skusim zahrat O 5.5 v zapase.


Contest: Hockey » World » Club Friendly
Time: 17:30
Pick: Game Total - Over 5.5 @ 2.18 MarathonBet (dovera 1/10)
Pardubice vyhraju v riadnom hracom case (1X2 - stavka), 1.80 @ 10bet (dovera 3/10)
zajac

Re: (30 Jul 2013, 17:30 / Jihlava - Pardubice)

Post by zajac »

Úvodní sestavy:

HC Dukla Jihlava: Rittich (Sáblík) – Zadražil, Andersons, M. Jícha, Dobrovolný (A), Kolda, Podlipnik, Štebih, Kaláb – Kadlec, Hubáček (A), Ujčík, Velecký, Pěška, Malec, Zeman, Čachotský (C), Kuřítko, Mikeš, Krupka, Důras. Trenér: Petr Vlk.

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice: Růžička (Vějmělka) – Píša, Kočí (C), Benák, Ďaloga, Čáp, Mocek, Drtina, Zdráhal – Sýkora (A), Marha, Somík (A), Radil, Kousal, Starý, Tybor, Číp, Semerád, Veselý, Březina, Musil. Trenér: Zdeněk Venera.

Rozhodčí: Oldřich Hejduk – Václav Guth, David Rittich.
zajac

Re: (30 Jul 2013, 17:30 / Jihlava - Pardubice)

Post by zajac »

5-2 FT

Branky a nahrávky: 8. Ujčík (Podlipnik, Důras), 23. Důras, 31. Čachotský (Kadlec), 32. Velecký, 60. Velecký (Malec) – 46. Somík (Sýkora, Marha), 57. Starý (Benák)

Diváci: 867

Pardubice ma sklamali, cital som textovy prenos a dokopy nic nehrali, je to sice priprava ale tak aspon so ziskom tento zapas najma kvoli prestrelenemu kurzu na O 5.5
1OK / 1 KO
Post Reply