Automatické vyhodnocování asijských handicapů

Diskuse o Betmagnetu
Post Reply
Betmagnet
Site Admin
Posts: 134
Joined: Sun 17. 10. 2010, 23:10:23
Contact:

Automatické vyhodnocování asijských handicapů

Post by Betmagnet »

15. července 2011 přibyla možnost automatického vyhodnocování napůl vyhraných a napůl prohraných „čtvrtinových“ asijských handicapů. Stačí použít nové odkazy „AHp+“ pro poloviční výhry a „AHp-“ pro poloviční prohry u příslušných tipů v sekci Moje sázky nebo na stránce konkrétního tiketu.

Funguje to následujícím způsobem:

V případě poloviční výhry i poloviční prohry je příležitost označena jako vyhraná (OK), ale její kurz je automaticky upraven takto:

1. Napůl prohrané asijské handicapy
Např. máš vsazeno na zápas Barcelona - Real Madrid ... tip Real Madrid v asijském handicapu +0.75 a Barcelona vyhrála zápas 1:0, takže ve výsledku dostaneš polovinu působního vkladu zpátky.
Vyhodnotíš tip jako „AHp-“.
Kurz tipu bude nastaven na 0.5. Původní kurz asijského handicapu uvidíš menším písmem pod upraveným kurzem na stránce tiketu.
Viz http://www.betmagnet.com/my-bets_slip.php?id=9693

2. Napůl vyhrané asijské handicapy
Např. máš vsazeno na zápas Barcelona - Real Madrid ... tip Real Madrid v asijském handicapu +0.25 s kurzem 1.90 a zápas skončil 0:0, takže za jednu polovinu sázky se vklad vrací a druhá polovina sázky vyhrává.
Vyhodnotíš tip jako „AHp+“.
Kurz tipu bude upraven podle tohoto vzorce: 1+(původní kurz-1)/2
V uvedeném příkladu to konkrétně znamená: 1+(1.90-1)/2 = 1+0.90/2 = 1+0.45 = 1.45
Původní kurz asijského handicapu uvidíš menším písmem pod upraveným kurzem na stránce tiketu.
Viz http://www.betmagnet.com/my-bets_slip.php?id=9696


Pokud se později rozhodneš, že chceš tip vyhodnotit jinak (výhra, prohra, storno, zrušení vyhodnocení), můžeš být bez obav - systém si pamatuje původní neupravený kurz a použije ho pro toto nové vyhodnocení.


Sázíš-li často asijské handicapy, pak věříme, že tento systém snadno pochopíš a usnadní ti práci.

V případě jakýchkoliv nejasností můžeš napsat svůj dotaz zde nebo nás kontaktovat přímo e-mailem nebo pomocí formuláře pro nahlášení chyby nebo námětu (odkaz dole v patičce stránky uprostřed).
Post Reply