Nova sekcia

Diskuse o Betmagnetu
Post Reply
zajac

Nova sekcia

Post by zajac »

chcel by som navrhnut pre panel betmagnet-u (nova sazka, moje sazky, moje vysledky, moje sazkovky a atd..) doplnit dalsi button s nazvom poznamky alebo sesit aby si mohol sazkar doplnovat poznamky a pod vecicky, presiel by tento navrh ? bol by som vdacny ;)
Betmagnet
Site Admin
Posts: 134
Joined: Sun 17. 10. 2010, 23:10:23
Contact:

Re: Nova sekcia

Post by Betmagnet »

zajac wrote:chcel by som navrhnut pre panel betmagnet-u (nova sazka, moje sazky, moje vysledky, moje sazkovky a atd..) doplnit dalsi button s nazvom poznamky alebo sesit aby si mohol sazkar doplnovat poznamky a pod vecicky, presiel by tento navrh ? bol by som vdacny ;)
Děkujeme za zajímavý námět. V plánu jsme zatím měli možnost přidávat si poznámky a případně i diskutovat na stránkách jednotlivých tiketů. I forma poznámkového bloku na hlavní stránce je však potenciálně užitečná a její zavedení zvážíme.
zajac

Re: Nova sekcia

Post by zajac »

ako to pokrocilo ? risuje sa nieco ? :)
Betmagnet
Site Admin
Posts: 134
Joined: Sun 17. 10. 2010, 23:10:23
Contact:

Re: Nova sekcia

Post by Betmagnet »

zajac wrote:ako to pokrocilo ? risuje sa nieco ? :)
Pokud jde o poznámky, zatím ne, je to jen v našich plánech do budoucna. Momentálně pracujeme na jiných vylepšeních jako např. skrývání nepoužívaných sázkovek, sportů a zdrojů, prohlížení výsledků podle vsazených částek a dalších. Určitě se ale na nějakou formu poznámek a také možnost diskuzí přímo u tiketů dostane ;)
Post Reply